Lähetystyön johtokunta

Johtokunnan jäsenet (2019-2022):

Jorma Rienoja, puheenjohtaja

Jukka Hammarén

Katariina Heikkilä

Hanna Koivisto

Amanda Lehmusto

Antti Teivaala

Riitta Vilén

1. varajäsen: Seppo Haapaniemi
2. varajäsen: Sanna Porola
3. varajäsen: Tiina Pulkkinen

Pöytäkirjat:

- Pöytäkirjat 2019 - 2022

Pöytäkirjat vuosilta 2018 -2017:

- 10.10.2018

- 22.2.2018

- 29.1.2018

- 7.11.2017

- 11.9.2017

- 22.3.2017

- 11.1.2017

 

kappalainen
Kirkkotanhuantie 1, PL 2
33471 Ylöjärvi