Varhaiskasvatuksen ja perhetyön johtokunta

Johtokunnan jäsenet 2019-2022:

Rami Kalliomäki, puheenjohtaja

Maria Af Hällström

Jussi Kytömäki

Maria Nummela

Elina Ojaranta

Marko Saari

Jaana Tiura

1. varajäsen: Laura Ahola
2. varajäsen: Arja Hietaniemi
3. varajäsen: Heli Koukeri

Pöytäkirjat ja muistiot:

-Pöytäkirjat ja muistiot 2019 - 2022

Pöytäkirjat ja muistiot vuosilta 2017 - 2018:

-26.9.2018

- 25.4.2018

- 31.1.2018

- 13.9.2017

- 25.4.2017

- 13.3.2017

- 24.1.2017

 

varhaiskasvatuksen työalajohtaja
Ylöjärven seurakunta
Lähdevainiontie 21
33480 Ylöjärvi

Varhaiskasvatuksen (päiväkerho, perhekerho, pyhäkoulu, avoin kotipesä, ip-toiminta) esimies ja toiminnasta vastaava.